Hakkımızda

Dron Savar Üretimi Yapan Firmamız:

ULUSAL SAVUNMA LTD. ŞTİ

Kurulduğumuz 1996 yılından bugüne kişisel ve kurumsal güvenlik uygulamaları alanında çok çeşitli ar-ge faaliyetleri yürüterek pek çok özel / tüzel kişiliklere bu anlamda güvenlik ve savunma hizmetleri sunduk.

2003 yılında uzun süren ar-ge ve proje çalışmalarımızın sonucu olarak ilk yerli üretim jammer cihazımız olan Cepeks’i piyasaya sürdük.

Daha önceleri yurtdışından temin edilen ve ülkemiz şartlarında tam etki gösteremeyen jammer cihazlarının yerine kendi üretimimiz olan cihazlarımızla, öncelikle asker ve polisimize elektronik savunma hizmetlerini hem ülke ekonomisine katkısı olacak şekilde hem de çok daha efektif kullanım imkanlarıyla sunarak hizmet verdik.

Bununla birlikte eğitim kurumları, camiler, belediyeler, fabrikalar ve kobilere de aynı şekilde yerli üretim jammer cihazlarımızla güvenlik çözümleri getirdik.

Sadece kurumsal alanlarda değil, aynı zamanda kişisel güvenlik ürünlerimizle, bireysel müşterilerimize de korunma hizmetlerini en uygun fiyat ve koşullarla sağladık.

Şimdi de günümüzün gereği olan Dron Savar üretimi yaparak kurumların ve kişlerin güvenliğini de sağlamaktayız.

TEMEL ÇALIŞMA ALANLARIMIZ:

ASKERİ SAVUNMA:

Uzaktan tetiklemeli bombalara karşı önlem, Tarama hizmetleri, Uzun mesafe ses ve görüntü transferi, Gece görüş ve termal kameralarla birlikte uzaktan dinleme sistemleri ile tehditlerin önceden belirlenmesi…

DİPLOMATİK SAVUNMA:

Makam odası, elçilik binası, miting konvoyu gibi alanlarda jammer cihazlarımız ile frekans bloke hizmetleri ve casusuluğa karşı tarama ve tespit hizmetleri…

ULUSLARARASI SAVUNMA:

Yakın komşu müttefiklerimize askeri savunma cihazları üretimi ve temini…

KURUMSAL VE KİŞİSEL SAVUNMA:

Dinleme cihazları ve gizli kameralara karşı önlemler, Tarama ve tespit hizmetleri, Ev, işyeri ve araç için güvenlik uygulamaları…

Yorumlar kapatıldı.